Kdo jsme

JSME JEDNI Z NEJLEPŠÍCH V OBORU

Náš tým si klade za cíl pomoci značkám etablovat jejich podnikání v České republice. S hlubokými znalostmi místního trhu, chováním zákazníků a širokým portfoliem zdrojů se snažíme poskytovat vysoce kvalitní digitální a marketingové služby. Naším cílem je, aby vaše společnost uspěla, a to nejen krátkodobě. Používáme všechny dostupné nástroje, abychom vám pomohli vybudovat udržitelný růst pro dlouhodobé výsledky. Spojte se s námi. Pomůžeme vám podpořit obchodní růst.

Jsme partnery i přáteli

Online je náš životní styl

Držíme krok s trendy a nebojíme se je použít pro váš prospěch. Pravidelně se školíme a nechybíme na žádné důležité konferenci. Jsme tým odborníků, který vidí i za hranice stanoveného briefu. Rádi všemu dáváme něco navíc.

FAQs

Nejčastěji kladené otázky

Spolupracujete s jinými agenturami?

Ano. Většinu služeb se ale snažíme dělat za pomocí vlastních nástrojů. Oblasti jako PPC, Sociální média, RTB si řešíme sami. Pro nákup mediálního prostoru v rámci image kapaní využíváme našich partnerů (mediálních agentur). Jsme tak schopni zajistit lepší cenu na nákup tohoto prostoru.   

Jaký je Váš ceník služeb?

Vždy záleží na domluvě s klientem. Pokud řešíme marketing komplexně, účtujeme si měsíční fee dle objemu investic. Pokud řešíme a spravujeme jen jednotlivé kanály, účtujeme si buď měsíčné paušál, nebo jsme hodnoceni z vylepšení výsledků. Často se jedná o kombinaci hodnocení, tedy měsíční fee + odměna za dobrý výkon. 

Jak si účtujete poplatky za SEO služby?

Seo se dá vylepšit hned několika způsoby. Pokud máte web redakční, je nutné změřit se na publikovaný obsah. Pokud obsahu moc nemáte a hlavní váš produkt je například e-shop, je třeba zkusit váš produkt publikovat na webech s větší návštěvností. Máme v portfoliu také desítky webů, kde můžeme váš produkt promovat formou PR. Odměna je následně stanovena buď za dosažený úspěch, nebo formou fee z rozpočtu SEO optimalizace.

Ozvěte se nám

Vyžádejte si bezplatnou nabídku a podívejte se, co pro vás naši specialisté mohou udělat.