Tvorba www stránek

Nikdy není pozdě na to začít

Chtěli byste vlastní web?

Pak jste tu správně! V dnešní době se žádný úspěšný business neobejde bez kvalitního webu. Věříme, že tvorba webových stránek a online marketing nejsou dvě oddělené činnosti, ale musí vzájemně spolupracovat. Nabízíme vám proto komplexní nabídku služeb, se kterou dosáhnete spokojených zákazníků i dobře fungujícího podnikání. Weby tvoříme na redakčním systému wordpress, kde následnou administraci zvládne opravdu každý.

CO DĚLÁME?

Připravíme vám plně funkční web

Chcete firemní web nebo naopak chcete redakci a psát články? Máte představu jak přesně by měl web vypadat, nebo potřebujete, aby vše potřebné za Vás někdo udělal a Vy se mohli plně věnovat jen svému podnikání? Od toho jsme tady! Poradíme, připravíme, spustíme.

Weby, které děláme

Veškeré weby, které klientům tvoříme jsou plně responzivní, tedy není třeba řešit žádnou další verzi webu pro mobilní zařízení nebo tablety.

Server hosting a doména

Váš nový web vám dodáme společně s kompletním technickým řešením. Registrujeme za vás doménu a připravíme hosting dle vašich potřeb.

Vyhledávače, SEO a reklama

WordPress je systém, který vám umožní nastavit web přesně podle potřeb. Nabízí ale také velkou škálu možností, ve kterých se mnoho lidí neorientuje. Díky našim zkušenostem nastavíme web před spuštěním, tak aby byl dohledatelný ve vyhledávačích. Postaráme se o SEO a případně vám nastavíme plochy reklamy, které mohou ihned vydělávat.

Nechte se inspirovat

Ukázky webových šablon

Vhodně zvolená šablona webu může být dobrým startem. Vždy je třeba si web ale přizpůsobit, aby splňoval vše co pro váš je důležité. Zkušenosti mohou poradit, finální podoba je ale na vás.

Naši zákazníci o nás říkají

Máme za sebou mnoho hodin strávených nad kreativou a funkčností webů. Používáme ověřené technologie a nástroje. Finální úsměv na tváři našeho klienta je pro nás cílovou čarou.

Kontaktní formulář

Pošlete nám Váš kontakt a stručný popis, jak můžeme pomoci. Obratem se Vám ozveme.