Základní informace

Časopis Fresh marketing je zdrojem nápadů a inspirace při marketingových aktivitách, přičemž prakticky každý, kdo se pohybuje v jakémkoliv byznysu, je součástí marketingu a marketing je pro něj nezbytný.
Pro Fresh marketing píší exkluzivně odborníci, lidé z praxe, kteří marketingové aktivity realizují. Články jsou plné praktických rad, nápadů a zkušeností.

Fresh marketing se ovšem nezabývá jen marketingem, ale i podnikáním, managementem a problematikou public relations. Vždy ve svých článcích staví na konkrétních radách a tipech pro malé a střední podnikatele, ale i manažery velkých firem.

Časopis má za sebou už pětiletou historii. S původním názvem freshmagazine si vydobyl respekt a zájem čtenářů. V červnu 2009 získal svůj současný název Fresh marketing, aby byl čitelnější pro nové čtenáře, kteří mu každý měsíc utěšeně narůstají.

Fakta

Časopis má 76 stran a jeden výtisk stojí 64 Kč. Titul je distribuován především předplatitelům. Ve volném prodeji je k dostání prostřednictvím PNS a v síti prodejen GECO Tabák. Remitendní výtisky jsou distribuovány na vybrané veletrhy a semináře. Tištěný náklad časopisu je 7 000 ks, přičemž čtenost je 18 tisíc čtenářů za měsíc (zdroj: exkluzivní výzkum Mediacom, metoda CATI).

ČTENÁŘI

Reklama v měsíčníku Fresh marketing inzerentům přináší oslovení specifické a těžko zasažitelné cílové skupiny čtenářů, kterou tvoří majitelé firem, podnikatelé, pracovníci v marketingu, členové středního managementu, tedy především muži v aktivním věku.

Kontakty

Fresh marketing
Ambit Media, a. s.
Klicperova 604/8, 150 00 Praha 5
fresh.redakce@ambitmedia.cz

 

REDAKCE
 

Jakub Němec, šéfredaktor

jakub.nemec@ambitmedia.cz

 

OBCHOD


Světlana Haruštiaková
, group sales director

svetlana.harustiakova@ambitmedia.cz
+420 604 931 471

Jiří Mareček, account manager

jiri.marecek@ambitmedia.cz
+420 602 453 963

Jiří Lacina, account manager

jiri.lacina@ambitmedia.cz
+420 725 015 381

 

MARKETING

 

Bc. Julie Langerová, marketing specialist

julie.langerova@ambitmedia.cz
+420 222 352 575

Spolupracovníci redakce

Vojtěch Bednář

Zuzana Čempelová

Michal Finta

Petr Frey

Vít Horký

Jan Knap

Lucie Komárová

Jan Krása

Karel Křivan

Jan Kříž

Michal Kubín

Petr Majerik

Jan Markovič

Zdeněk Maršál

Miroslav Oupic

Miloš Toman